MEDICALIMA

THE MEDICALIMA:

Inovativní kosmeceutika pro nehty a kůže

 

Více informací

Nová generace nízkomolekulární kosmeceutiky
 
 
THE MEDICALIMA je jediným výrobcem podologických produktů na světě, který používá nízkomolekulární přípravky a zároveň peptidy.
Žádný jiný výrobce nenabízí peptidové přípravky pro podologii, neboť jsou náročné na výrobu a stabilizaci. K výrobě nízkomolekulárních produktů je potřeba mít nikoli kosmetickou, ale farmaceutickou továrnu.

 
THE MEDICALIMA – příběh

Společnost PHARMES, založená v roce 2018, začala svou cestu jako výzkumná laboratoř se sídlem na Ukrajině, vyrábějící vysoce aktivní přípravky pro obnovu a revitalizace kůže a nehtů.

V roce 2020 společnost založila spolu se švýcarskými partnery novou značku prémiových kosmeceutik THE MEDICALIMA. Od té doby společnost neustále vytváří, zkoumá a obnovuje svůj sortiment. Řada péče o pokožku a nehty je jedničkou ve svém oboru díky inovativním technologiím, patentovaným recepturám a hlavně rychlé rekonvalescenci i v těch nejtěžších případech.

 
 
Používá se v těchto případech
Onychogryfóza,Onycholýza,Paronychium,Onychomykóza, Mykotická pokožka,Psoriáza nehtů, Lupénka, Obnova nehtů, Onychorrhexis, Dystrofie nehtů, Hemostatikum, Ekzém pokožky a nehtů, Onychoschisis, Bradavice a kuří oka, Hyperhidróza, Popálení nehtů, Traumata nehtů, Koilonychia, Popálení kůže, Hyperkeratóza, Hydratace kutikuly.
Přesunout se na začátek